Drużyna harcerska Nieprzetartego Szlaku WDH 421 Żółte Pióra została utworzona w naszej placówce w 2008 roku. W zbiórkach uczestniczą wychowankowie internatu. Celem działalności naszej drużyny jest rozwijanie zainteresowań dzieci, pokazanie im, jak w sposób twórczy można spędzać wolny czas biorąc udział w cotygodniowych zbiórkach oraz uczestnicząc w imprezach zorganizowanych przez Hufiec Praga Południe i integrując się z innymi środowiskami harcerskimi z Warszawy i okolic. Dzieci maja szansę uczestniczyć w różnych formach życia społecznego i kulturalnego. Celem naszych spotkań jest wzmacnianie pozytywnych postaw i zachowań oraz osiągniecie pewnego zasobu podstawowych umiejętności z różnych dziedzin potrzebnych w codziennym życiu, przydatnych społecznie i wszechstronnie wspierających rozwój młodego człowieka. Zbiórki to również czas zabaw, gier, wspólnego śpiewania piosenek, aktywne spędzanie wolnego czasu. CZUWAJ !