Druyna harcerska Nieprzetartego Szlaku WDH 421 te Pira zostaa utworzona w naszej placwce w 2008 roku. W zbirkach uczestnicz wychowankowie internatu. Celem dziaalnoci naszej druyny jest rozwijanie zainteresowa dzieci, pokazanie im, jak w sposb twrczy mona spdza wolny czas biorc udzia w cotygodniowych zbirkach oraz uczestniczc w imprezach zorganizowanych przez Hufiec Praga Poudnie i integrujc si z innymi rodowiskami harcerskimi z Warszawy i okolic. Dzieci maja szans uczestniczy w rnych formach ycia spoecznego i kulturalnego. Celem naszych spotka jest wzmacnianie pozytywnych postaw i zachowa oraz osigniecie pewnego zasobu podstawowych umiejtnoci z rnych dziedzin potrzebnych w codziennym yciu, przydatnych spoecznie i wszechstronnie wspierajcych rozwj modego czowieka. Zbirki to rwnie czas zabaw, gier, wsplnego piewania piosenek, aktywne spdzanie wolnego czasu. CZUWAJ !