O ZPSWR Nr 1

   Kadra

   Historia ZPSWR Nr 1

   Oferta edukacyjna


   SOSW Nr 12

   Szkoła podstawowa

   Szkoła przysposabiająca
      do pracy


   Świetlica szkolna

   Internat


   ORW Nr 1



   Wczesne wspomaganie



   Projekty i Programy

   Publikacje nauczycieli

   Sukcesy uczniów

   Nasze prace

   Aktualności

   Galeria zdjęć

   Dni wolne - 2018/2019

   Drużyna harcerska

   Facebook

   Kontakt

   Zamówienia Publiczne

   BIP

Pracownicy pedagogiczni zatrudnieni w SOSW Nr 12

 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 251, Gimnazjum Nr 155,
Szkoła Przysposabiająca do Pracy Nr 7

  1. Banasiak Beata - nauczyciel dyplomowany
  2. Banasiuk Marta - nauczyciel kontraktowy
  3. Bargieł-Mościcka Ilona - pedagog, nauczyciel dyplomowany
  4. Bartczak Danuta - nauczyciel dyplomowany
  5. Bednarek Monika - nauczyciel kontraktowy
  6. Bieniek Agnieszka - nauczyciel dyplomowany
  7. Bogucka Joanna - nauczyciel kontraktowy
  8. Borkowski Robert - nauczyciel dyplomowany
  9. Czasza Małgorzata - nauczyciel dyplomowany
  10. Czerska Magda - nauczuciel kontraktowy
  11. Czeczotko Kamila - nauczyciel kontraktowy
  12. Drewniak Danuta - nauczyciel mianowany
  13. Dunaj Agata - nauczyciel dyplomowany, tyflopedagog
  14. Fąfara-Nicpoń Wioletta - nauczyciel mianowany
  15. Gilak Hanna - nauczyciel dyplomowany
  16. Gruszczyńska Marta - nauczyciel kontraktowy
  17. Górska Małgorzata - nauczyciel dyplomowany
  18. Jabłonka Agnieszka - nauczyciel kontraktowy
  19. Jarosz-Kondraciuk Elżbieta - nauczyciel dyplomowany
  20. Jaśkaczek Anna - nauczyciel dyplomowany
  21. Kaczyński Paweł - nauczyciel dyplomowany
  22. Karczmarczyk Joanna - nauczyciel kontraktowy
  23. Kątniak Anna - nauczyciel kontraktowy
  24. Kornacka Agnieszka - psycholog, nauczyciel kontraktowy
  25. Krakus Krystyna - nauczyciel mianowany
  26. Królak Ewa - nauczyciel stażysta, psycholog
  27. Lehnert Krystyna - Wicedyrektor Zespołu Placówek, nauczyciel dyplomowany
  28. Łukasik Agnieszka - nauczyciel dyplomowany
  29. Marczyk-Reda Iwona - nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI
  30. Mikielska Urszula - nauczyciel mianowany, terapeuta SI
  31. Michalczyk Beata - nauczyciel dyplomowany
  32. Peplak Bernadetta - nauczyciel kontraktowy
  33. Puk Karolina - nauczyciel mianowany
  34. Rodkiewicz Ewa - nauczyciel dyplomowany, surdopedagog
  35. Rogowska Jolanta - nauczyciel dyplomowany
  36. Romaniuk Arletta - Kierownik świetlicy, nauczyciel dyplomowany, surdopedagog
  37. Ryl Elżbieta - nauczyciel dyplomowany, pedagog
  38. Sitnicka Grażyna - nauczyciel dyplomowany
  39. Stanek Agnieszka - nauczyciel dyplomowany
  40. Sokołowska-Bartuszek Bożena - nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI, koordynator wczesnego wspomagania
  41. Szczerbińska Justyna - nauczyciel kontraktowy
  42. Świętochowska Elżbieta - nauczyciel dyplomowany, surdopedagog
  43. Tuchowska Katarzyna - katechetka - nauczyciel dyplomowany
  44. Wardęga Katarzyna - nauczyciel mianowany
  45. Wąsowicz Eliza - nauczyciel kontraktowy
  46. Wolska Renata - nauczyciel dyplomowany, neurologopeda
  47. Wittig Kamila -nauczyciel mianowany, neurologopeda
  48. Zakrzewska Joanna - nauczyciel dyplomowany
  49. Zbucka Agata - nauczyciel stażysta
  50. Zgorzałek Anna - nauczyciel dyplomowany, logopeda
  51. Żebrowska Sylwia - nauczyciel mianowany, terapeuta SI
  52. Żero Małgorzata - nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI

 Internat

  1. Guzikowska Barbara - nauczyciel mianowany
  2. Hać Renata - nauczyciel dyplomowany
  3. Henyk Ewa - nauczyciel dyplomowany, pedagog
  4. Kaniewska Dorota - nauczyciel dyplomowany, tyflopedagog
  5. Krakus Wojciech - nauczyciel mianowany
  6. Krzepicka Jolanta - Dyrektor Zespołu Placówek, nauczyciel dyplomowany, menadżer oświaty
  7. Pochmara Anna - nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI
  8. Sonnenfeld-Wołoszyn Kamila - nauczyciel dyplomowany
  9. Waydel Anna - nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI